“Зразу поклали на операційний стіл”: Ольга Сумська розповіла про свої пологи. Народила донечку

Народна артистка України Ольга Сумська мама двох доньок – Антоніни та Анни. За словами артистки, пологи у неї проходили з ускладненнями.

Пише http://www.replikanews.org

Одна з найуспішніших актрис України Ольга Сумська активно знімається в кіно і рекламі. Вона живе в щасливому шлюбі з актором Віталієм Борисюком, від якого народила дочку Анну. Більш того, у актриси є старша Антоніна, яка одружена з російським актором Володимиром Ягличем.

Пара виховує дворічну доньку Єву. Також в Новорічну ніч Антоніна на своїй сторінці в Instagram опублікувала відео, в якому можна помітити округлий животик.

Ольга Сумська в програмі “Зірковий шлях” на каналі “Україна” відверто розповіла, як вона пережила свої пологи.

“Заходжу в кабінет, сидить мій прекрасний лікар, акушер-гінеколог Сергій Васильович Скірдан, і раптом він праворуч так вжжжжж – і поїхав. Тоді зліва. Я так … землетрус”, – ділиться на каналі «Україна» актриса.

Незважаючи на таке потрясіння, перші пологи пройшли відмінно. У 2002 році у актриси народилася дочка Анна, вагітність для Ольги була дуже важкою.

“Я приїхала вже з великим тиском. 220 на 120, це якийсь такий був дуже рідкісний діагноз, гестоз вагітних. І мене відразу поклали на операційний стіл і зробили кесарів розтин”, – поділилася з «Зірковим шляхом» Ольга Сумська.