Зрада на українському кордоні! Втікачі від в!йни: родичі Софії Ротару.

У понеділок, 7 березня, біля ділянки українсько-молдавського кордону в місті Могилів-Подільський прикордонники затримали групу з 9 осіб, які намагалися незаконно перетнути державний кордон України.

Пише http://www.replikanews.org

Серед затриманих були всіх українців призовного віку та так званий «поводир» – громадянин Молдови. Чоловіки на човні намагалися переправитися до сусідньої Молдови. Усіх їх було затримано. Чоловіки намагалися втекти з країни, аби не захищати її.

Серед втікачів, які намагалися переправитися, були й Руслан Євдокименко та Анатолій Євдокименко – син та онук відомої співачки Софії Ротару.

Слід зауважити, що зараз в Україні оголошено воєнний стан та загальна мобілізація. Це означає, що чоловікам призовного віку, окрім певних винятків, залишити територію країни заборонено.

Раніше сама Софія Ротару заявляла, що вона перебуває в Києві та молиться за мир в Україні, а також засуджує війну, якого Володимир Путін розв’язав з нашою державою.

Незалежність і Свобода коштують дорого – це правда, але невже вона варта того, щоб російські ракети знищували мирних жителів, діти руйнували місто України. Ці факти розривають моє серце на шматки! Я у Києві! Молюся за наших захисників та мир в Україні, – заявила Ротару.

Описаний інцидент, що трапився із родичами співачки, вона ніяк не прокоментувала.

послання, що російський колега Софії Ротару – Микола Басков написав в Instagram, що “операція Росії повністю відповідає міжнародному праву” – і послав на документи ООН та право на “колективну самооборону”. 

На його думку, “Росія має повне право взяти на захист цих республік” (йдеться про ОРДЛО, себто “ЛНР” та “ДНР”). Також співака підтримали Алла Довлатова та Тіна Канделакі.

Остання ще й назвала зрадниками тих росіян, хто виступив проти нападу на Україну, і дорікнула тим, кому соромно за Росію: «Пошукуйте у цих праведників слова про смерть людей на Донбасі. Прям за останні 8 років. Ви здивуєтеся”. До Канделакі зі схожими думками приєдналася й російська телеведуча Дана Борисова.