Зовсім інша людина: фото Ротару без макіяжу вразило шанувальників. “Боляче дивитися”

Розмови про «вічну молодісь» 72-річної Ротару ходять вже давно. Деякі її колеги – співачки Валерія і Лоліта Мілявська впевнені, що справа в професійному макіяжі. Колишній директор легенди в одному зі своїх інтерв’ю розповіла про пластичні операції, які були проведені близько 15 років тому. У Мережі навіть ходять припущення, що для виходів на сцену Ротару використовує спеціальну силіконову маску. Сама ж Ротару стверджує, що весь секрет у генетиці, і ще досить молода зовнішність дісталася їй від батьків.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Варто відзначити, що на публіці при повному макіяжі, укладці і вдало підібраному вбранні співачка дійсно виглядає карколомно. Що не можна сказати про її фото, де вона знята без товстого шару гриму.

🕊wonderful day with beautiful people @svetika @sofiarotaru.official @rus_evdokimenko @_alonova_ @_shovkovska_

Публикация от Olga Alonova (@olga_alonova) 12 Апр 2020 в 9:39 PDT

Так, в мережі є всього лише кілька рідкісних світлин, де Ротару можна побачити такою, як вона є. Перший з’явився давно в кінці минулого року, а другий – зовсім недавно. У Іnstagram olga_alonova однієї з прихильниць з’явилося селфі, де співачка позує разом з сином і невідомої блондинкою. Відзначимо, що фото зроблене з досить близької відстані, і можна в деталях розглянути обличчя легендарної співачки.

Шанувальники відзначають, що “боляче дивитися”, як час не пощадив легенду.