Знищено 20 ворожих танків: це тільки початок. Оборона тримається – браво!

Терміново! Знищено 20 ворожих танків: це тільки початок. Оборона тримається – браво!

До лав Повітряних Сил Збройних Сил України масово повертаються звільнені раніше у запас досвідчені військові льотчики.

Пише http://www.replikanews.org

Про це повідомляє Міністерство оборони України у Твіттері.

«До строю авіації Повітряних ЗСУ повертаються десятки досвідчених військових льотчиків від капітана – до генерала, які раніше були звільнені з війська в запасі», – позначили в МОУ.

«Хто зна, може один із них і є той повітряний місник на МіГ-29, який так часто бачать кияни! Все буде Україна!» – додали в оборонному відомстві.

Зазначимо, що «Вочевидь, є український пілот МіГ-29, який на сьогодні вже здобув шість повітряних перемог над російськими силами. 2хСу-35, 1хСу-27,1хМіГ-29, 2хСу-25. Його називають “Привидом Києва”. З Богом та доброго полювання”

В той же час Українцям різноманітні зламати плани російських окупантів. На черзі – кінець серійного вбивці з Кремля.

Про це міністр оборони України Олексій Резніков25 лютого. Збройні сили відбивають повномасштабну атаку ворога впродовж 30 годин.

Знищити морок брехні
За словами Резнікова українським захисникам, можливо зламати плани російських окупантів. Мовіться про запеклі бої в різних областях та відбиті території.

Зараз важливо знищити морок брехні, який створює Кремль. І це буде кінцем серійного вбивці і ґвалтівника, який атакує сусідів, – сказав міністр оборони.

Олексій Резніков наголосив, що потрібно донести до світу й громадян Росії інформацію про обстріли окупантами мирних міст, убивства цивільних, зокрема жінок та дітей.

«Усі, хто мовчить, стають спільниками вбивць», – додав глава Міноборони України.

Територіальна оборона ЗСУ просить людей власниками блокувати пересування сил російської техніки на вулицях міст.

Закликають виходити з українськими прапорами на вулиці, знімають російських окупантів на камері телефонів.

Нехай вони знають, що їх тут не чекають, що їм тут чинитиме опір абсолютно кожен. Покажіть їм, що вони не визволили, а окупанти на чужій землі,– наголошують у Міноборони.

Також застерегли, що не можна наближати до місця, де бої проти окупантів ведуть бої українські військові. Це може зашкодити їм.

Олексій Резніков запевняє, що сьогодні Україна буде ще активніше протистояти ворогу. Адже тисячі людей вже долучилися до лав територіальної оборони.

Україна вистояла вище й найскладнішу добуток. Російська армія зазнала значних втрат.

Сьогодні ми будемо сильнішими. Оскільки тисячі людей приєднуються до лав Сил територіальної оборони і готові давати відсіч ворогу. Пишаюся кожним з вас, – наголосив міністр оборони.

Лише у Києві роздали 18 тисяч автоматів. Кількість охочих долучитися до підтримки територіальної оборони. Додаткова зброя надходити.

На офіційних ресурсах і сторінках у соцмережах низки офіційних органів влади та самоврядування оприлюднюють докази злочинів окупаційних військ Росії. Таку інформацію потрібно активно розширювати, показує Резніков.

Першочергово таку інформацію необхідно розповсюджувати серед російських користувачів.

правда, докази злочинів окупантів публікують на сторінках:

Міністерства оборони України;
Збройних Сил України;
Міністерства внутрішніх справ;
Державної служби з питань надзвичайних ситуацій;
Державної прикордонної служби тощо.
Беріть ці факти й поширюйте їх через соцмережі. Першочергово – серед російських користувачів, щоб громадяни Росії бачили, що вони підтримують,
– наголосив міністр.

За словами Резнікова, важливо також розповсюджувати такі факти в медіапросторі Італії, Німеччини й Угорщини, а також серед журналістів та посадовців європейських країн.

Важливо! Збройні сили України дають відсіч ворогу. Ми – під надійним захистом наших військових. А міжнародні партнери підтримують Україну і накладають санкції на Росію. Зберігаймо спокійно, читаймо перевірені новини та вірмо в ЗСУ!