Знаменитий російський співак несподівано загримів у психлікарню після розлучення з дружиною. Фанати не можуть отямитись..

Російський виконавець Григорій Лепс потрапив до психіатричного відділення однієї з московських лікарень після інформації про розлучення з дружиною. За повідомленнями лікарів, співак прийшов у медичну установу добровільно.

Пише https://world-news.video

Вони також зазначили, що це вже другий візит співака за останній тиждень, і обидва рази він був п’яний. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на Тelegram-канал Mash.

За словами очевидців, уперше виконавець з’явився на порозі лікарні наступного дня після того, як ЗМІ стало відомо про його майбутнє розлучення. Григорій був п’яний, прийшов один і заявив, що почувається кепсько, проте пропозицію залишитися під наглядом не прийняв, сильно обурившись.

Медикам навіть довелося звернутися до спеціалістів із психіатричної бригади, які призначили Лепсу сильнодійні заспокійливі препарати.

Вдруге співак повернувся до лікарні вже з охороною, але все ще напідпитку. Він цілу ніч провів під наглядом психіатра, потрапивши додому лиш наступного дня.

Окрім проблем із психікою та алкоголем, лікарі також підозрюють у пацієнта гіпертонічний криз.OBOZREVATEL