Знайомтесь, це підпільний мільйонер, корупціонер та хабарник! Суддя, який за бабло звільнив від покapaння yб*вцю 7 громадян

Знайомтесь, це підпільний мільйонер, корупціонер та хабарник, голова Київського районного суду м. Одеса Чванкін Сергій Анатолійович, який за бабло звільнив від покарання убивцю 7 громадян та покалівчивших 9, будучи п’яним та який врізався в автобусну зупинку та який виявився сином мажором.

Аналогічних справ зі смертями та виправданням убивць на його руках є не одна .

Саме цій сволоті Вища кваліфікаційна комісія суддів України за отриманого хабара знову дозволила продовжити свої злочини.

Чому українців убивають в Україні безнаказано?!?

Може пора робити зачистку територій від тих хто нас убиває у будь-який спосіб та тих хто їх «кришує»?!?

P.S
У першого заступника Вищої ради правосуддя України, які зобов’язані контролювати дотримання в судах справедливості, рівності перед законом та захищеності інтересів кожного громадянина України, зарплата офіційна 480 000 (чотириста вісімдесят тисяч) гривень в місяць.

То як Ви думаєте, вони очистили за таке бабло правосуддя від перевертнів у мантіях, чи може перестали брати хабаря на захист перевертнів у мантіях?

Усю цю сволоту у мантіях потрібно повністю розігнати та усіх без виключення посадити до тюрми з повною конфіскацією майна у них та їх близьких, на яких вони оформили свою нерухомість

Анатолий Будник