Зіграв понад сто ролей. Коронавірус забрав легендарного актора. «Схиляю голову в сльозах»

Актор Аллен Гарфілд, який знімався у фільмах Романа Поланскі, Вуді Аллена, Френсіса Форда Копполи та інших іменитих режисерів, помер від ускладнень коронавірусу, повідомляє Variety. Йому було 80 років.

Пише http://www.replikanews.org

“Спочивай з миром, Аллен Гарфілд. Великий актор, який зіграв мого чоловіка у фільмі “Нешвілл”, помер сьогодні від COVID-19, – написала актриса Роні Блеклі в Facebook 7 квітня. – Я схиляю голову в сльозах; співчуття рідним і близьким” .

Перш ніж стати актором, Гарфілд був боксером-любителем і працював спортивним репортером. Вперше він з’явився на великому екрані в 1968 році, і з тих пір зіграв понад 100 ролей у кіно і на телебаченні. Він часто грав харизматичних лиходіїв, корумпованих бізнесменів і політиків. Серед найвідоміших його фільмів – “Поліцейський з Беверлі-Хіллз”, “Банани” Вуді Аллена, “Стан речей” і “Коли настане кінець світу” Віма Вендерса, “Бесіда” Френсіса Форда Копполи, “Дев’ята брама” Романа Поланскі. Відомо, що актор пережив два інсульти, після яких продовжував зніматися.

Нагадаємо, на 92 році життя померла американська актриса Лі Ф’єрро, найбільш відома епізодичними ролями в трилері Стівена Спілберга “Щелепи”. Причиною смерті стали ускладнення, викликані коронавірусом.