Зеленський зателефонував Меркель… Для українців є чудові новини

Президент України Володимир Зеленський 31 березня провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Сторони обговорили питання боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19 і збільшення фінансової допомоги Україні.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Як повідомляє пресслужба Офісу президента України, вдалося домовитися перенаправити 150 мільйонів євро на потреби країни.
“Було домовлено опрацювати можливість налагодження інформаційного обміну, пов’язаного з пандемією, зокрема в частині медичних стандартів, впроваджуваних для лікування хвороби. В контексті можливого збільшення фінансової допомоги Україні на боротьбу з коронавірусом сторони домовилися перенаправити 150 мільйонів євро в рамках державного німецького кредиту на відповідні потреби”, – йдеться у повідомленні.

Меркель зі свого боку позитивно сприйняла ухвалення законів про ринок землі та врегулювання банківської діяльності. Вона наголосила на необхідності якнайшвидшого завершення переговорів з Міжнародним валютним фондом щодо нової програми співпраці. Також йшлося про необхідність надання додаткового фінансування для України з боку Євросоюзу та Світового банку.

Зеленський розповів Меркель про ситуацію з безпекою на Донбасі. Окремо обговорювалися перспективи продовження переговорів в Нормандські форматі і результати останній консультацій в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську.