ЗАВТРА – АШЛАГИ по всій Україні! Три чартери просто зараз летять з Ізраїлю. “Масштабне інфікування людей…”

Три чартери просто зараз летять з Ізраїлю до України.

Московська церква везе благодатний вогонь. Все для того, щоб завтра зібрати аншлаги по всій країні. Від маленьких містечок до великих міст.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Відбувається одна з найбільших диверсій проти України.

Завтра може відбутися масштабне інфікування людей по всій країні. Вся відповідальність за натовпи людей біля московських церков лежить на теперішній владі, яка зобов‘язана забезпечити дотримання карантину.

В іншому випадку країну чекає інфікування, що зросте в рази, і відкине нас ще на кілька місяців. «Дякуючи» беззубій позиції влади Зеленського можемо мати масштабні проблеми.

Андрій Смолій

“РПЦ в Україні оплатила чартерний рейс по єрусалимський вогонь, замість фінансувати боротьбу з коронавірусом у своїх монастирях”

Андрій Ковальов
громадський активіст, журналіст, політолог, історик, краєзнавець, релігієзнавець, колишній заступник голови Інформаційного управління УПЦ КП

(FB)

Сходження Благодатного вогню в Єрусалимі і його трансляція по телебаченню – це вже невід’ємний символ і дух Великодня.

Із вражень цього року. Пандемія коронавірусу цілком прогнозовано призвела до карантинних обмежень, і цього року людей до Храму Гробу Господнього в Єрусалимі не пустили. Це дозволило детально роздивитися Чин Єрусалимського Святого Вогню.

Хоч я багато про це читав, але так детально побачити облачення Патріарха, опечатування Ковуклії, Хресний хід і молитви вдалося, мабуть, вперше.

Спостереження друге. Попри коронавірус, Московський патріархат в Україні #Церкваокупанта, спільно зі своїми російськими спонсорами, організували чартерний літак з Києва до Тель-Авіва і назад до Києва.

Дивно, що в такий скрутний для нашого народу час релігійна організація “РПЦ в Україні” вирішила спрямувати кошти на, по суті, розважальний рейс (вартістю близько $150 тис. доларів – “Н”), а не спрямувати ці кошти на допомогу лікарям чи хворим.

І в цей самий час монастирі, які перебувають під контролем РПЦ в Україні – Печерська лавра та Іонинський монастир – цинічно звертаються з проханням про фінансову допомогу [через епідемію коронавірусу].

А очільник [філії] Московського патріархату [Онуфрій], який, за інформацією джерел у Лаврі, інфікований коронавірусом, закликає вірян прийти до храму, де він буде роздавати Благодатний вогонь.

Можливо, я когось здивую, але Великдень відбудеться, навіть якщо у храмі чи на вашому великодньому столі не буде свічки, запаленої від єрусалимського Благодатного вогню.

Вкотре Господь у найскрутніші і найекстремальніші ситуації дає можливість українцям побачити, порівняти, зрозуміти і відчути серцем, де ж ваша рідна Церква, яка з українським народом.

Цей Великий піст і Великдень в умовах пандемії воістину вдягає українців у медичні маски та зриває маски з Московського патріархату в Україні. Як то кажуть, думайТЕ!

Христос воскрес!