Заразився коронавірусом! Камалія звернулася до шанувальників… Шок і сльози

Близький друг сім’ї Камалії заразився коронавірусом в США.
Днями Камалія на офіційній сторінці в Instagram поділилася неприємною новиною про те, що її близький друг заразився коронавірусом в Америці.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

“Вчора ввечері наш близький друг сім’ї доктор Хашим, який є керівником групи в лікарні Нью-Йорка в відділенні інтенсивної терапії, де він лікував пацієнтів з коронавірусом протягом останніх 2 місяців, сам заразився через погану ситуацію з наявністю засобів індивідуального захисту в США і його ізолювали в готелі далеко від дружини, з якою він одружився всього 18 місяців тому.

Доктор Хашим представляє нову породу наших молодих героїв, які думають тільки про одне – врятувати життя людей за всяку ціну “, – написала Камалія і додала, що вірить в його швидке одужання.

“Бажаю скоріше впоратися з хворобою, зараз лікарі – це герої, які рятують людей ціною свого здоров’я”, “Побільше б таких і здоров’я йому. Він молодець, він подолає цей жахливий вірус”, “Навіть не думала, що в Америці не вистачає коштів для захисту. Нехай доктор скоріше одужує !!! ” – коментують шанувальники.