За цю 23-річну дівчину обіцяють винагороду в розмірі 1 млн доларів! Що ж таk0го вона наробила?…

Цій дівчині 23 роки, вона студентка з Данії і за її г*л*ву призначено нагороду в розмірі 1 мільйона доларів! Що ж такого вона зробила?

Джоанна Палані, так звуть дівчину, вb*ла більше сотні бойовиків ІДІЛ. Саме тому іділівці так її ненавидять.

Джоанна народилася в таборі біженців і вже в 9 років їй довелося взяти до рук зброю.

У неї ірано-курдське коріння. Не закінчивши коледж у Данії, вона вирішила поїхати в Сирію, воювати і відстоювати права жінок на Близькому Сході.

Їй довелося через багато чого пройти, за її плечима боротьба проти Асада, ІГІЛ, війна з курдами в Кобані та звільнення сирійських дівчат із рабства. Як снайперка в бою вона побачила багато чого і розповідає, що іноді в бою доводиться бувати по 9 днів, і це дні повної концентрації, це вчить бути уважною, стриманою і терплячою.


У 2015 році уряд її країни, дізнавшись чим займається в Сирії Джоан, заборонив дівчині залишати країну і повертатися в зону бойових дій. Джоан, звісно, не втрималася і, не зважаючи на заборону, з’їздила в Катар. У покарання в неї забрали паспорт і посадили до в’язниці на три тижні.

Джоанна каже: “Але я не могла вчинити інакше. Я не думала, що можу втратити все в боротьбі за свободу і безпеку.”Джерело