За легалізацію у Італії доведеться заплатити 400 євро: за законом внесок мають сплачувати роботодавці, як буде на практиці – покаже час

Італійський парламент завершив обговорення законопроекту про легалізацію у якому визначено реквізити бенефіціарів, умови та інструкції для подачі заяви.

Кінцеве рішення сторін міститься в указі «Decreto Rilancio”, яким італійський уряд має на меті допомогти країні вийти із кризи.

Пише http://globalpres.co

Повідомляє Голос Карпат.

Міністр Roberto Gualtieri у ефірі теленовин повідомив:

“Легалізація домашніх робітників, доглядальниць та працівників сільськогосподарського господарства відбудеться. Це допоможе компенсувати дефіцит робочої сили, а також також допоможе вивести на світло нелегальну роботу”.

У ці дні сторони працюють над текстом закону про легалізацію, у різних політичних сил є багато розбіжностей як її провести.

Зокрема пропонуються наступні зміни:

– Легалізувати домашніх працівниць та доглядальниць, а також працівників сільського господарства.

– Видати шестимісячний дозвіл на проживання для іноземців, які вже працюють на сільськогосподарських роботах. Пізніше термін документа можна продовжити.

– Роботодавці зможуть подати заяву на легалізацію своїх працівників, сплативши одноразовий внесок близько 400 євро та виплати за вартість вироблення документу.

– Нелегальні іммігранти, термін дії дозволу на проживання яких закінчився до 31 жовтня, зможуть подати заявку на поновлення документа. Їм видадуть пермессо на 6 місяців для пошуку роботи. Подача такої заяви коштуватиме на 160 євро.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.