З відомою російською співачкою трапилось сравжнє диво у лікарні. Навіть лікарі називають це “унікальним випадком”

Російську співачку МакSим (Марину Абросимову), яку госпіталізували в середині червня з пневмонією, переводять з реанімації у звичайну палату. Однак точну дату виписки з лікарні поки не називають.

Пише https://world-news.video

Директорка співачки Маргарита Соколова зазначила, що виписка “не за горами”. Про це вона написала на особистій сторінці в Instagram.

“І ви, і ми чекали з нетерпінням цю радісну новину. Ваша улюблена артистка видужує. Сьогодні до вечора її переводять у звичайну палату. Самі лікарі кажуть, що це рідкісний та унікальний випадок”, – повідомила вона.

Незважаючи на це, співачці знадобиться багато часу, щоб відновитися.

“Сили необхідно відновлювати, енергії ще недостатньо, але вона може самостійно ходити, їсти, спілкуватися. Співати і літати на літаках їй поки заборонено. Допоки? Побачимо, яким буде її самопочуття і як відновлюватимуться легені”, – написала Соколова.

Через декілька годин після повідомлення Соколової на особистій сторінці МакSим з’явився пост від її імені, в якому вона подякувала лікарям і фанатам, а також розповіла про своє самопочуття.

Скриншот поста в Instagram.

“Коли лікарі запитали мене, скільки, на мою думку, я пролежала в комі, я сказала два дні. Я не могла повірити, що минуло більш ніж місяць. Зараз я, як і раніше, дуже слабка, коли намагаюся ходити, починаються сильні запаморочення. Але я сподіваюся, що незабаром зможу опинитися вдома, щоб обійняти свою родину”, – написала співачка.

Вона зазначила, що польоти та виступи на деякий час будуть відкладені, щоб відновитися після хвороби.

“Легені поки відновлюються, напружувати їх не можна. Але я вдячна всім вам, лікарям і Господу Богу за те, що я продовжую жити на цій Землі, і, хоч поки що важко, але дихаю”, – написала співачка.