“З кожним днем ​​все гірше”: наречена Розенка вперше прокоментувала чутки про хворобу

Під час «Іспиту на відвертість з Машею Єфросиніною» ведуча Нового каналу Олена-Христина Лебідь розповіла, що часто отримує зауваження щодо фігури.

Пише http://www.replikanews.org

Уже чотири роки ведуча «Аферистів в мережах» не їсть м’яса, а кілька місяців тому взагалі відмовилася від продуктів тваринного походження. На таке харчування Олена-Христина Лебідь перейшла не тому, що хотіла схуднути. В інтерв’ю Маші Єфросиніної для YouTube-каналу вона розповіла, що, вживаючи м’ясо, відчувала дискомфорт, а тому вирішила від нього відмовитися.

«З того моменту, як я стала публічною людиною, кожен вважає за потрібне зробити мені зауваження щодо фігури. До цього моя вага нікого не цікавила. А зараз хіба що лінивий не напише, що у мене анорексія (посміхається). Це не якась аномалія. Я завжди була худою. Мабуть, пішла в маму. Її досі можуть сплутати зі студенткою, тому що вона у мене дуже підтягнута ».

Але шанувальники відзначають, що вага Олени “з кожним днем ​​все гірше”.

Ведуча «Аферистів в мережах» намагається не реагувати на коментарі недоброзичливців і в 43-кілограмовому тілі сьогодні відчуває себе краще, ніж будь-коли