З’їхати з глузду! Кравець приголомшила українців зізнанням про подружжя Зеленських. “Не змогла б”

Зірка “Квартал 95”, гумористка і актриса Олена Кравець розкрила подробиці свого спілкування з лідером студії Володимиром Зеленським після того, як він став президентом України

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Кравець жартує, що тепер “кварталівці” можуть все. За її словами, відносини з президентською родиною у неї ніяк не змінилися, тим більше, що перша леді Олена Зеленська доводиться їй кумою. Щоправда, в той же час відзначає, що спілкуватися стали рідше. Про це Кравець розповіла в програмі “Життя відомих людей”.

“Я розумію. Точніше, як, я не розумію і не можу усвідомити весь той обсяг турбот, завдань, викликів з якими він (Володимир Зеленський, – ред.) стикається щодня, тому намагаюся його не чіпати. Я не розумію, як це. Мені здається, це можна збожеволіти “, – поділилася гумористка.

Окремо Кравець зупинилася на дружині президента. За її словами, подруга дуже гідно тримається.

“Вона дуже гідно, по-жіночому і в той же час неймовірно сильно якось транслює себе і взагалі. Ну, мені подобається, вона не суперечить собі, вона нічого з себе не уявляє, вона така і є … Я їй говорила , що я б не змогла. Вона каже: “Та перестань, ти теж, я на тебе дивлюся, ти ось це ось, ось це ось, як ти це береш, посміхаєшся”. я кажу: “це все інше. Ти розумієш, я на сцені України, а ти на світовій арені – це взагалі інші масштаби “, – розговорилася Кравець.