З’явилася Екстрена Заява! Кличко Стривожив Киян Новою Загрозою: «Гірше За Будь-Який Вірус»

Мер Києва Віталій Кличко розповів про пожежу в Чорнобилі і нарвався на хвилю критики.Під час брифінгу глава української столиці заявив, що радіаційний фон в місті не перевищує норму. Однак самі кияни не поділяють спокій Віталія Кличка. Багато обурилися, що мер приділяє проблемі так мало уваги.

Пише https://puer.org.ua

«Залишається три напрями пожеж… Причина пожеж проста — це спалювання сухої трави. У столиці ми постійно контролюємо радіаційний фон. Перевищень поки немає. Фон не перевищує 0,013 мкР/год при нормі 0,03 мкР/год», — заявив Віталій Кличко.

Користувачі соціальної мережі масово скаржаться на задушливий запах. Вони закликали Віталія Кличка вжити заходів.

Популярні новини зараз

«В місті дихати нічим!!! (((«; «А що робити з тим, що від гару задихаємося?»; «Klychko що з повітрям у столиці? Горілим смердить з ночі!»; «Потрібна допомога погасити пожежу ! Моторошний запах гару!»; «На Берестейській неможливо відкрити вікна, смердить жахливо»; «Запах горілого в Києві чому і що робити?», — пишуть в коментарях.

Деякі українці підкреслили: пожежа не менш небезпечний, ніж епідемія китайського вірусу. Вони впевнені, що Віталію Кличку необхідно попросити допомоги в гасінні пожеж, поки не стало занадто пізно.

«Попросіть допомоги в інших країн на гасіння пожежі в Чорнобыле. Це зараз важливо, як і боротьба з пандымией»; «Просіть допомогу в гасінні пожежі інших країн. Радіація-це смерть, гірше за будь-який вірус. Приймайте терміново заходи. Це ж атомна станція! Просіть терміново допомогу! У 1986 теж говорили, що немає радіації, а скільки потім смертей забрало!»; «Періодично важко дихати і в самій столиці … Зараз важливий сам результат гасіння великої Чорнобильської пожежі — всі сили локалізувати не тільки на злий вірус, і на пожежу також — думаю, це не менше зло…».