“З бридкого каченяти в прекрасного лебедя”: Лідія Таран похизувалася 13-річною донькою. “Від батька не залишилося нічого”

Українська телеведуча Лідія Таран підірвала Instagram новим фото з дочкою Василиною. 13-річна дівчинка стала точною копією матері. Від батька, телеведучого Андрія Доманського, в ній не залишилося нічого, пишуть користувачі мережі.

Пише http://globalpres.co

Лідія Таран – активний користувач соціальних мереж, за що їй дуже вдячні шанувальники. Вона часто публікує в Instagram фото і відео з життя, ділиться новинами і хвалиться красунею-донькою – 13-річною Василиною.

Днями, в честь Дня матері українська телеведуча поділилася новим сімейним знімком. На ньому Лідія позує з дочкою в схожих квітчастих сукнях. В описі до посту зірка зазначила, що 13-річна дівчинка вже щосили «тягає» її речі, і зовсім скоро добереться до взуття.

«Почалось! Почала тягати мої сукні і майже доросла до мого взуття – подписала фото с дочерью от Доманского Лидия Таран. – Бути матір’ю доньки….. найкрутіша пригода мого життя усіх мамусь вітаю і дякую своїй, яка подарувала життя і можливість бути мамою»

Фото усього за добу набрало більше 10 000 лайків і сотні коментарів. Шанувальники української телеведучої засипали її сторінку численними компліментами на адресу її дочки. Вони відзначили, що зіркові мама і дочка дуже схожі між собою, а від всіх рис батька, телеведучого Андрія Доманського, дівчинка вже позбулась:

«Міцного здоров’я і мирного неба. А то що тягає сукні так це значить … що дівчинка хоче бути схожа на маму »Від батька зовсім нічго не залишилося. Як то кажуть, з бридкого каченяти в прекрасного лебедя перетворилася! »,« Ліда, на цьому фото Ви, якось особливо прекрасні! А дочка – просто чудо! Ваша копія! Зі святом!”