Вже з 15 квітня! Українців потішили новиною про карантин.

За одним із сценаріїв вихід з жорсткого карантину можливий вже з 15 квітня. Про це повідомив телеграм-канал “Легітимний”.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Наше джерело повідомляє, що експертна група в Офісі Президента прорахувала, що виходити з жорсткого карантину необхідно з 15 квітня, щоб зменшити навантаження на фінансовий сектор. Часткове зняття жорстких карантинних заходів зніме також напругу в суспільстві. Інша частина експертів, запевняє президента не поспішати знімати жорсткий карантин, тому що це може призвести до різкої хвилі хворих. Наш народ як «голодний» повалить натовпами на вулиці і це буде катастрофа. Тому пропонують навіть при невеликому зростанні хворих, не знімати жорсткий карантин як мінімум до 24 квітня.
Всі експерти погоджуються з думкою, що не можна тримати людей в 4-х стінах, коли ситуація більш-менш стабільна – це звичайна психологія. Україна може отримати через це соціальний бунт. Просидівши весь квітень будинку, люди будуть голодними і озлобленими. Це розуміють буквально всі.
Саме обраного сценарію щодо виходу немає, є кілька опрацьованих варіантів, як діяти при розвитку ситуації. Все буде робитися в ручному режимі.