Вже сьогодні! Вони приголомшили вчинком. Роблять все можливе – допомога прийшла

Американська влада не залишалася осторонь проблем, з якими зіштовхнулися українці протягом останніх тижнів – США виділили 1,2 мільйона доларів офіційному Києву на подолання наслідків пандемії коронавірусу. За попередніми даними, ці кошти підуть на медичну та гуманітарну допомогу. Про це інформує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Пише https://www.presentnews.biz.ua

“Уряд Сполучених Штатів виділив медичну та гуманітарну допомогу вартістю 1,2 мільйона доларів, щоб обмежити поширення COVID-19 в Україні”, — сказано в повідомленні.

Окрім того, вказано, що кошти надаватимуть через USAID Global Health і OFDA.В агентстві підкреслили, що завдяки цьому рішенню США Україна зможе попередити й обмежити випадки інфікування у медзакладах та підготувати лабораторну мережу до широкомасштабного тестування на коронавірус. Також з’являється можливість забезпечити проведення кампаній, які інформуватимуть українців про те, як запобігти розповсюдженню вірусу COVID-19.

Що важливо розуміти, 31 березня американський лідер Дональд Трамп після завершення переговорів з російським колегою Володимиром Путіним виступив з несподівано заявою. Президент США підкреслив, що Штати отримали допомогу від різних країн для боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19, включно з допомогою з Китаю та Росії. Очільник Білого дому наголосив, що РФ направила до США великий літак допомоги.

“Китай надіслав нам дещо, і це надзвичайно. Росія надіслала нам дуже-дуже великий літак з речима, медичним обладнанняя, і це було дуже мило”, — заявив Дональд Трамп.

Як повідомлялося раніше, лідерам ЄС нарешті вдалося домовитися — після тривалих дискусій та суперечок вони узгодили план порятунку економіки членів блоку. Вказано, що Європарламент вже одобрив екстрені пропозиції щодо допомоги людям та бізнесу на тлі пандемії коронавірусу.

Уряд США виділив медичну та гуманітарну допомогу вартістю 1,2 млн. доларів, яка надаватиметься через @USAIDGH та @theOFDA, аби обмежити розповсюдження COVID-19 в #Ukraine. pic.twitter.com/A7k43TgzJ4

— USAIDUkraine (@USAIDUkraine) March 31, 2020