Виживший оkупант жаліється, що ЗСУ розгромили їхні позиції та показав, що залишилося від ЗС РФ (ВІДЕО)

Касетні боєприпаси ЗСУ стали серйозною проблемою для російських окупантів: загиблих після обстрілу настільки багато, що їхні тіла навіть не евакуювали. Російські окупанти скаржаться на тяжкі втрати від шквальних ударів артилерії ЗСУ, яка накриває російські позиції касетними боєприпасами на передовій.

Відео з фронту на камеру мобільного телефону записав окупант із Якутії, який розповів про важку для ЗС РФ ситуацію на передовій. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал ” Україна 365 “. За його словами, підрозділи української армії накривають російські позиції касетними боєприпасами з ранку до вечора. При цьому загиблих окупантів настільки багато, що їхні тіла навіть не евакуювали.

Він зняв на камеру загиблих і поранених якутів, які лежали на землі і розкидані лісопосадкою після обстрілів ЗСУ. “Лежуть нас касетами з ранку до вечора. Ось хлопці “двохсоті” лежать. Тупо лежать. Всім наср*ть на них. Артилерія наша не працює, нас не прикриває. Пора щось міняти або робити”, – заявляє він на відео. Джерело

відео