Виїжджають цілими родинами: З 1 січня Польща запровадила для українських заробітчан без перебільшення райські умови

Польща підготувала для заробітчан з України низку важливих змін. Йдеться про умови оплати праці та правила в’їзду для українських трудових мігрантів на територію сусідньої країни.

Пише https://www.infobomb24.info

У Польщі з 1 січня 2022 року зросте мінімальна погодинна ставка оплати праці. Законодавчі зміни стосуватимуться не лише польських працівників, а й заробітчан із України. Про це розповів голова компанії із працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич, зазначають Патріоти України.

Якщо у 2021 році українці, які працювали на заводах та фабриках Польщі, заробляли в межах 25-40 тисяч гривень, то після Нового року рівень зарплат суттєво зросте.

Крім того, при в’їзді до Польщі українці повинні надавати представникам Прикордонної служби Республіки Польща негативний результат діагностичного ПЛР або експрес-тесту на COVID-19, оформлений польською або англійською мовою. Ця вимога стосується навіть вакцинованих громадян.За відсутності засвідченої довідки про негативний результат тестування на коронавірус, заробітчани будуть змушені відбувати обов’язковий карантин.