Виявляється що це були не “байки”.. Пікалов із “95 Кварталу” від початку повномасштабного вторгнення “воює” та за це отримує зарплату в Нацгвардії… (ФОТО-ДОКУМЕНТА)

Виявилось, що відомий актор з перших днів війни є військовослужбовцем. Втім деякі факти обурили українців

Січень цього року видався непростим для студії “Квартал 95”. Тільки-но вщух скандал з новорічним номером про переселенку зі Скадовська та викриттям відпочинку в окупованому Криму акторки “Вечірнього Кварталу” Ірини Гатун, як соцмережі обговорюють нову інформацію. Народний депутат Володимир Ар’єв (“Європейська Солідарність”) отримав відповідь від МВС України, Головного управління Нацгвардії.

Політик звернувся до відомства із запитом, чи служать у військовій частині 3066 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України актор “Кварталу 95” Олександр Пікалов та художній керівник студії Євген Кошовий. І якщо останній службу не проходить та не проходив, то перший є військовослужбовцем.

“Повідомляємо, що Пікалов О. В. був призваний на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період до Національної гвардії України та з 28.02.2022 по 17.01.2024 проходив військову службу у військовій частині 3066 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Станом на 24.01.2024 Пікалов О. В. проходить службу в Іміджево-видавничому центрі Національної гвардії”, – йдеться у відповіді Головного управління Нацгвардії.

Також в документі йдеться, що Пікалов, за інформацією, наданою військовою частиною 3066 Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, за період проходження військової служби отримував грошове забезпечення.

Відповідь на звернення нардепа Володимира Ар'єва
Відповідь на звернення нардепа Володимира Ар’єва

Автор викриття Володимир Ар’єв зазначив, що навіть не уявляє, чим Пікалов займається для іміджу НГУ і що для цього видає, але служба не заважає зірці “Вечірнього Кварталу” гастролювати. Також Олександр разом з Кошовим знімають “Байрактар News”.

“Комусь війна, комусь гастролі. Під час служби іміджевим видавцем. Головне, бути другом самі знаєте кого”, – зазначив Ар’єв.

На інформацію іронічно відреагувала і співголова фракції “Європейська Солідарність”, народний депутат Ірина Геращенко.

“Маю вибачитися перед орденоносним кварталівцем Пікаловим. Ми обурювалися, за що він отримав на День Незалежності у 2022 році від Зеленського орден “За заслуги”. Чи державні нагороди вручають за ролі Януковича в стендапах? Але ні! Виявляється, Пікалов – наше Сонечко. У 2022 році мобілізувався, служить в підрозділі 3066 Нацгвардії. Не дарма цілий радник ОП розповідає про всі поїздки “Кварталу” до бригад. Це він мобілізованого Пікалова підтримує”.

Зірку студії Квартал 95 викрили в отримуванні у Нацгвардії грошового забезпечення: реакція соцмереж. Фото документа 2

Негативно на оприлюднений документ реагують тисячі користувачів соцмереж, які залишили коментарі як під дописом Ар’єва, так і зокрема публікації в X (колишній Twitter).

  • А що вже війна закінчилась вже? Чому Пікалов вже регоче на сцені? Як це призваний на особливий час? В мого сина не має такого терміну. Є термін до перемоги
  • Якщо проаналізувати графік гастролів і щоденні випуски “Байрактар News” на телемарафоні, то служба є суцільною відпусткою
  • Це плювок в усіх військових та мобілізованих, які ризикуючи життям захищають країну. Уявляю, як би їм хотілося помінятися місцями
  • Хто не зрозумів – конвойна частина не бере участі в бойових діях і 100% свій командир військової частини підмахне, що вони служили кожен день і були на місці, навіть коли їх не було в країні. В той час, Пікалов і інші орденоносці, спокійно будуть вештатись де їм заманеться
  • Кварталівці в кінці війни ще стануть ветеранами, може й бойовими, орденоносцями так точно. А наші справжні воїни ще будуть захищати свої права ветеранів.

У своїх соцмережах Олександр Пікалов не прокоментував оприлюднену інформацію та деталі своєї служби. Слід зазначити, що крім благодійних концертів та заходів, гуморист ще 2022 року створив власний фонд. Здебільшого той займається допомогою дітям, постраждалим внаслідок війни.Джерело