Ви тільки погляньте!!! Струнка красуня: Руслану Писанку тепер не впізнати

Українська актриса і телеведуча Руслана Писанка похизувалася перед шанувальниками стрункою фігурою.

Про це повідомляє Clutch.

Не так давно мережу сколихнула новина про те, що в родині Руслани Писанки сталося поповнення.

Пише http://bbcccnn.org

“Друзі! Як вам ефір @snidanok? Хто не спав і дивився? :-)” – підписала знімок Писанка.

Тепер же в мікроблозі Руслани з’явилося фото, на якому артистка зображена в спокусливій сукні в чорно-білу смужку з глибоким декольте.

«Доброго дня, дорогі мої, підписники! Зовсім скоро вийде новий спектакль з моєю участю, називається “Клітка”. Вперше я виступлю не лише в ролі актриси, але й візьму на себе місію режисера. Скажу вам, що це не дуже просто. Вам цікаво буде побачити мене в цій якості? »- звернулася до шанувальників Руслана Писанка, яка раніше поділилася зворушливим фото з чоловіком Ігорем Ісаковим.

Передплатники засипали українську актрису численними компліментами. Вони відзначили, що після участі в шоу “Зважені та щасливі”  Руслана Писанка виглядає розкішно. Вони раді, що після завершення проекту вона не запустила себе і до цього часу підтримує себе у формі.

«Звичайно, виглядаєте відмінно! У «Зважених» вболівала за вас, тому рада вашим успіхам!», «Руслана, яка ви красуня!», «Дуже цікаво! Люблю вашу творчість! Руслана, ви така струнка красуня! Просто диво!», «Ух ти ж клас! Руслана! Супер! Уболівали всією сім’єю за вашу сім’ю. Ви відрізнялися від інших сімей. Особливо ви. Класно виглядаєте. Вітаю!», « Красунечка яка», «Ви красуня. Так тримати! Проект пішов вам на користь!».