“Ви думаєте я багата людина?” Наталія Холоденко опинилися у скрутній ситуації. Буде позов?

На Наталію Холоденко можуть подати до суду. Зірковий психолог вирішила відновити курс онлайн-тренінгів, який проводився п’ять років тому. Він називався “Супервумен”. Але цього разу жінка з подивом дізналася, що назву запатентовано. І їй надійшов офіційний лист-попередження.

Пише http://www.replikanews.org

“Коли нас попросили не використовувати слова, вказали, які варіанти слів вони вживають. І ми змінили слово “супервумен” на “супервімен”, щоб не плутати людей, які вже купили тренінги”, – розповіла Наталя.

Але через це їй відразу надіслали листа з претензією на 500 тисяч гривень від тренера з особистісного розвитку – Катерини Смотрич, яка запевняє, що назва “Супервумен” належить саме їй.

“Звідки ця сума 500 тисяч гривень, ви думаєте, що я багата жінка, я буду зараз роздавати гроші”, – обурюється Холоденко.

Наталя стверджує, що оприлюднила цю історію, щоб захистити себе. І показати приклад, як треба протистояти в таких ситуаціях.

У свою чергу, Катерина Смотрич стверджує, що не висувала фінансових претензій Наталії Холоденко.

“Судового позову не було, фінансових претензій не було. Це дуже легко перевірити у всіх фінансових реєстрах. Ми написали два попереджувальних листи, але зіткнулися з людиною, яка впевнена, що можна чинити не за законами і не за правилами”, – заявила Смотрич.

Адвокати Наталії Холоденко стверджують, що патентні документи вони не бачили і сумніваються в їх наявності. А ось Катерина Смотрич показала журналістам програми “Зірковий шлях” документи, що доводять – патент був.