ВТІКАЮТЬ ЯК ЩУРІ: Міністр охорони здоров’я Ємець подав у ВІДСТАВКУ, як і Голова Мінфіну Уманський. Стало відомо ХТО СТАНЕ новим міністром охорони здоров‘я!

Міністр охорони здоров’я Ємець – подав у відставку, як і Голова Мінфіну Уманський.

ЩУРИ! Хоча уход Ємця – це краще для Держави


Новим міністром охорони здоров‘я може стати Максим Степанов.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

З 1999 по 2019 роки займав адміністративні посади, був главою ОДА, чиновником, працював у податковій, очолював поліграфкомбінат «Україна», проте з офіційної біографії за останні 20 років ВЗАГАЛІ НЕ працював в медичній сфері.

У 2019 році будучи главою Одеської ОДА різко став на сторону Зеленського перед другим туром виборів та виступав на пропагандистському шоу «Право на владу» на 1+1 Ігоря Коломойського.

Люди добрі, яке відношення ця людина має до охороно здоров‘я? Це в часи пандемії. Це в часи, коли в країні очікується епідемія коронавірусу.

Я не знаю про що думають в Офісі президента, проте «кастинг» він там пройшов. І хоч пан Степанов має першу медичну освіту, проте за всі роки своєї діяльності в цій сфері не працював.

Отак зустрічаємо пандемію. Так влада в черговий раз віддає керівнтцтво МОЗом в руки людей, які просто виконують завдання зверху і не мають жодного відношення до охорони здоров‘я.

З таким підходами – хана…

Андрій Смолій