“Вселити надію, а не страх”: Ляшко показав вагітну дружину у обіймах іншого. Скоро в пологовий!

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко показав свою вагітну дружину Росіту у дивному вбранні.

Нещодавно 47-річний український політик ошелешив українців новиною про те, що його 49-річна дружина чекає другу дитину. Причому, судячи з розміру живота на її фотографіях, вона повинна народити вже найближчим часом.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Напередодні, Ляшко поділився новим знімком вагітної дружини у своєму Фейсбук. На фото Росіта сидить на вулиці, обіймаючи їх з чоловіком пса. При цьому увагу до себе відразу ж привертає футболка жінки з цікавим принтом у вигляді мавпячої морди.

«Ми чекаємо щастя…Моя мета – вселити в вас надію, а не страх», – загадково підписав знімок Ляшко.

Українці тут же відреагували на фото. Багато хто вітав сім’ю політика з майбутнім поповненням, проте були й інші коментарі.

«Ого! Пішли з Ради, і зайнялися справою. Класно», «Страшно від цієї мавпи», «У мене немає такої надії, на таку надію потрібні великі гроші», «Ви чомусь сумно виглядаєте», – пишуть люди.

Нагадаємо, що Ляшко на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук він опублікував фотографію своєї дружини Росіти, 1970 року народження, яка з тижня на тиждень повинна народити.

Жінка посміхається, стоячи в оточенні трьох собак, а по животу видно, що поповнення в родині відомого політика станеться зовсім скоро.