Вони є в усьому світі?: На італійському фрегаті під час навчань Sea Breeze помітили двійника Зеленського (фото)

На навчаннях Sea Breeze, які в кінці червня стартували в Чорному морі, помітили двійника президента України Володимира Зеленського. На це звертає увагу Telegram-канал “Политика страны”, передають Патріоти України.Днями на італійському фрегаті Virginio Fasan, який бере участь в навчаннях, помітили чоловіка, якого можна сплутати з українським президентом. Однак на знімку не Зеленський, а італійський матрос, як дві краплі води схожий на главу держави.

Пише https://shparyna.pp.ua

Нагадаємо, це не перший випадок виявлення двійника Володимира Зеленського. Так, наприклад, користувачів Facebook насмішила фото, де людина, досить сильно схожа на президента України, їде у вагоні метрополітену.

Після цього журналісти з’ясували, що двійник Зеленського з метро Москви виявився маляром-узбеком Умідом. Чоловік розповів, що його часто впізнають на вулиці, а на роботі в якості жарту називають Зеленським. За словами Уміда, раніше він не знав, хто такий Володимир Зеленський. А друзі ще в 2017 році розповідали, що є такий зовні схожий на нього гуморист. Однак коли він став президентом, Умід подивився з ним відео і також помітив схожість.