“Вона померла мирно в оточенні родини.” Не стало відомої акторки. “Кохана мама і бабуся”

Онор Блекман, найбільш відома роллю Пуссі Галор у фільмі “Голдфінгер” про Джеймса Бонда, померла у віці 94 років. Родина актриси заявила, що її смерть не пов’язана з епідемією коронавірусу, пише Guardian.

Пише https://korupciya.com

“З великим сумом ми повинні оголосити про смерть Онор Блекман, – йдеться в заяві. – Вона мирно померла від природних причин в своєму будинку в оточенні родини. Її дуже любили, і за нею будуть сумувати двоє дітей і четверо онуків. Онор була коханою матір’ю і бабусею, а також актрисою надзвичайного таланту; володіла надзвичайним поєднанням краси, розуму і фізичної майстерності, а також унікальним голосом і професійною етикою”.

Блекмен прославилася роллю Пуссі Галор, яку отримала завдяки знанню бойових мистецтв. У 2007 році Пуссі посіла друге місце в рейтингу улюблених дівчат Бонда за версією Entertainment Weekly, поступившись лише Урсулі Андресс, яка зіграла Хані Райдер. На честь культового персонажа Rolex назвали годинник GMT-Master 6542, оскільки саме цю модель Онор Блекман носила в фільмі.

Серед інших робіт актриси – фільми і серіали “Ясон і аргонавти” (1963), “Шалако” (1968), “Битва за Рим” (1968), “Мумія: Принц Єгипту” (1998), “Щоденник Бріджет Джонс” ( 2001), “Бути Стенлі Кубриком” (2005), “Коломбо” і “Доктор Хто”.