“Влаштували дебош, грюкали в двері”: Евакуйовані з Балі ганебно порушують правила обсервації. “Алкоголь, їжа і…”

Евакуйовані українці з Балі вже 5 день перебувають на обсервації у двох готелях Києва – “Козацькому” і “Пущі Конгрес”.

Нещодавно стало відомо, що надзвичайно мало громадян дотримуються карантину. Про це інформує “Оглядач”.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

У “Козацькому” перебуває 166 осіб, з них лише 30 стараються не виходити з власних номерів. Люди також вирішили не контактувати зі ЗМІ.

“Спливло” листування про те, як мешканці готелю спілкуються наживо, порушують умови ізоляції, обмінюються їжею та ковдрами, замовляють разом алкоголь, сигарети та каву.

Відомо, що у ніч на 1 квітня хтось влаштував дебош після вживання спиртних напоїв – грюкав у двері та намагався потрапити на дах, щоб “подихати повітрям”. Також евакуйовані намагалися влаштувати в холі вечірку, хтось – пропонував послуги платного тайського масажу.

Мешканці готелю видалили всіх сторонніх людей з чату, а одна дівчина дала поради, що відповідати журналістам, які підтримують їх позицію. Вона запропонувала не згадувати про ходіння по поверхах і інші порушення.

“Потрібно говорити та писати, які ми тут розумники (що правда)! Дуже акуратно говорити про все (про ходіння по поверхах, природно, не говоримо). Але не потрібно говорити, як нам тут круто, бо будемо виглядати охр**ілими мажорами, яким ще й лакшері-умови влаштували. Доносити потрібну нам інформацію. З їх питань можна з’їжджати, йти від відповідей та інше”. Пізніше було вирішено приховувати взагалі всю інформацію, в тому числі й те, що людей погодилися відпустити по домівках на самоізоляцію, якщо ПЦР-тести на коронавірус у них негативні.