“Візьміть під особистий контроль!”: Батько вбитого Сашка Соболєва терміново звернувся до Венедіктової. Відчайдушна заява

Депутат Київоблради В’ячеслав Соболєв, під час замаху на якого 1 грудня 2019 року кілером був убитий його трирічний син, публічно розкритикував слідство у цій справі і звернувся до генпрокурора Ірини Венедиктової:

“З моменту вбивства мого сина всі мої сили спрямовані на розслідування цього злочину. І за останній час я значно просунувся у встановленні причетних осіб. Чого, на жаль, не можу сказати про офіційне слідство. На сьогоднішній день ні група прокурорів-процесуальних керівників, ні слідчі фактично не зрушили ні на крок “.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

При цьому інформація, яку Соболєв і його адвокати надають, фактично паралельно розслідуючи цю справу, за його словами ігнорується, також як і офіційні звернення. На “стопі” при цьому за словами Соболєва – цілий ряд необхідних дій:

– не проведено поліграфи, на які згодні деякі фігуранти процесу,
– не проведені очні ставки,
– не забезпечена належним чином охорона його сім’ї,
– не проведено важливі слідчі дії.

Соболєв закликав генпрокурора Ірину Венедіктову змінити процесуальних керівників у кримінальній справі і передати всі матеріали з Департаменту по захисту інтересів дітей в підрозділ, що спеціалізується на розслідуваннях злочинів проти життя або злочинів скоєних групою осіб. Що було б логічно. Адже злочин замислювався не як вбивство сина В’ячеслава Соболєва, він став випадковою жертвою кілера.

Через вже більш ніж півроку після скоєння злочину вбивць, організаторів цього злочину не покарано. Тільки сьогодні стало відомо, що Інтерпол за ініціативою України оголосив в розшук громадянина Росії, якого підозрюють у замаху на київського депутата і вбивстві його сина, Юсупов Абуєва.

Раніше, нагадаємо, Соболєв вже публічно звертався до президента Володимира Зеленського з проханням посприяти якнайшвидшому розслідуванню цього резонансного злочину. До кого ще потрібно звернутися, щоб цю справу розслідували і винні були покарані?