“ВІН НЕНАВИДИТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ”: НАРЕЧЕНА ПАВЛІКА ШОКУВАЛА ВІДВЕРТИМ ЗІЗНАННЯМ. “ПРОБЛЕМИ З ПСИХІКОЮ”

Наречена українського співака Віктора Павліка Катерина Реп’яхова розповіла про стосунки з рідним батьком.

Пише http://info-life.in.ua


Дівчина зізналася, що раніше її батьки мали спільний бізнес, але тато збанкрутував і заклав їх будинок в банк, пише “ТСН”.

Тепер, за словами Катерини, тато погрожує забрати у дітей і колишньої дружини все, що у них є.

“У нього не все нормально з психікою. Він ненавидить своїх дітей, намагається забрати все, що у нас є. Він називає маму ненормальною. Пише на неї в прокуратуру, знаходить якісь документи 10-річної давності, а у них було спільне виробництво, і намагається її в чомусь звинувачувати. Здорова людина такого не зробить”, – розповіла Репяхова.
Також вона додала, що не спілкується з батьком.

Раніше, молода наречена зізналася, що їхнє весілля відбудеться 10 червня в місті Дніпро, звідки родом Катерина. Свято буде проходити без гучного застілля і тостів, а фішкою весілля і зовсім стане концерт нареченого


Також Катерина поділилася подробицями їхнього інтимного життя, підкресливши, що в ліжку Павлік “не монстр”, а цілком спокійний. Коли парі доводиться на час розлучитися, вони підігрівають інтерес один до одного інтимними фотографіями, листуванням. А ще пара відвідує магазини для дорослих.

Стосовно майбутнього, Катерина зазначила, що допускає друге заміжжя, адже Павлік значно старше її. Молода наречена зазначила, що буде в 50-річному віці, коли життя її чоловіка підбіжить до кінця. А враховуючи те, що вона збирається стежити за собою і виглядати добре, то цілком можливо ще раз вийде заміж.