Відставка Авакова! Країну трясе від скандалу – “збирайте речі”. Повна перезагрузка

Останні декілька днів в Україні відбулися одразу декілька жахливих подій. Мовиться про зґвалтування поліцейськими жінки у Кагарлику та стрілянину у Броварах. Звісно, ці події не залишилися без уваги громадськості.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Одразу декілька політиків та громадських активістів вимагають відставки очільника МВС Арсена Авакова, передає 24 канал.

Так, фракція “Голос” у Верховній Раді вимагає відставки Авакова та Клименка після подій в Кагарлику. Депутати наголошують, що керівництво МВС та Національної поліції має відповісти за те, що сталося.

Повинна настати неминуча відповідальність за те, що злочинці у погонах катують і ґвалтують людей. Зараз монобільшість має визнати, що реформа поліції провалена і для її перезапуску потрібні нові мізки і нові серця,
– відзначили у “Голосі”.

Поліція має захищати, а не катувати. Аваков має піти.Має настати неминуча відповідальність за те, що злочинці в…

Posted by Голос on Thursday, May 28, 2020

Нардепи додали, що злочину в Кагарлику могло б не бути, якби правоохоронці понесли відповідальність за свої злочинні дії в інших регіонах України.

Активісти і журналісти обурені останніми подіями
У житловому районі розборки, ніхто не ховається зі зброєю. За офіційною версією, це розборки за ринок перевезень Бровари – Київ. Аваков досі розповідає казки, що все у нього під контролем. Але тільки цікаво де,– запитав Анатолій “Штірліц”.

Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап зауважив, що поліція могла запобігти стрілянині у Броварах, але “у них, напевно, були важливіші справи. Як от: ґвалтування, катування, кришування”.

У Броварах бандити влаштували стрілянину через переділ ринку маршрутних перевезень. Кулі летіли аж у вікна мешканців…

Posted by Dmytro Gnap on Friday, May 29, 2020

Журналіст Сергій Грішин порадив Авакову збирати речі.

Ну все, тепер Зеленський точно звільнить Авакова. Озброєні банди влаштовують перестрілку в житловому районі, серед білого дня, в 20 км від центру Києва. Все, Арсен Борисович, збирайте речі.

Posted by Sergiy Grishyn on Friday, May 29, 2020