Відомий екстрасенс назвав рік в якому закінчиться війна в Україні, але є один нюанс.. І він доволі дуже важливий….

Екстрасенс Дмитро Дульський розповів, що в України є всі шанси перемогти в повномасштабній війні з Росією вже в цьому році. Однак, якщо активні бойові дії, за його словами, не закінчаться повністю, то вони можуть бути локалізовані на невеликій ділянці нашої країни.

Однак є шанс, що в 2023 році ми прийдемо до якихось угод з росіянами. А все тому, що у них просто не вистачить ресурсів, щоб повторити те, що було в минулому році.

Екстрасенс упевнений, що перемога в будь-якому випадку буде за Україною.

“Більше того, ми навіть можемо схилити їх (росіян, – УНІАН) до капітуляції, виведення військ. Тобто, у нас в цьому році будуть великі шанси. Я бачу, що 2024-й рік буде мирним для нас. У цей час ми повинні поставити жирну крапку з росіянами”, – сказав Дульський в інтерв’ю УНІАН.

Коли закінчиться війна в Україні – прогноз екстрасенса Шептицького
За словами Романа Шептицького, у ЗСУ є всі шанси вибити ворога вже цього року. Однак ситуація не буде спокійною аж до 2027 року. Це не означає, що будуть активні бойові дії, продовжив експерт, проте по енергіях йде модель Ізраїлю – тихо, тихо, тихо, а потім обстріл.

“Маючи таку сусідку, як Росія, ми не можемо бути впевненими в тому, що нас ніхто не чіпатиме”, – додав Шептицький.Джерело