Відома актриса Дженніфер Еністон зробила сюрприз хвoрiй на кopoнавiрус медсестрі. відео

Акторка взяла участь в онлайн-шоу Джиммі Кіммела.

Голлівудська акторка Дженніфер Еністон вирішила зробити добру справу і підтримати тих, хто наразі на передовій бореться з пандемією кopoнaвiрусу.

Зірка долучилася до онлайн-шоу Джиммі Кіммела, яке він наразі записує вдома через карантин. Джиммі за допомогою відеозв’язку зв’язався з медсестрою на ім’я Кімбелл Фейрбенкс зі штату Юта.

Пише http://www.replikanews.org

Вона працювала в кардіологічному відділенні лікарні, аж поки у неї минулого тижня діагностували кopoнавiрус. Наразі Кімбелл перебуває у самоізоляції та не може побачитися зі своїми двома маленькими доньками.

Аби бодай якось підтримати медсестру Кіммел підготував для неї сюрприз. У певний момент до їхньої розмови неочікувано долучилася Дженніфер Еністон.

“Привіт, люба, так здорово познайомитися з тобою! Я просто хочу сказати: “Хай береже вас Бог!”. Тебе і всіх твоїх колег, які виконують свій обов’язок. Я навіть не знаю, як висловити мою вдячність за те, що ви робите, піддаючи себе ризику. Ви просто неймовірні”, – сказала Джен.

Еністон та Кіммел вручили медсестрі сертифікат на 10 тисяч доларів на доставку їжі з магазинів та ресторанів. Такі самі сертифікати отримали й інші медсестри, які працюють разом із Кімбелл.

Акторка розповіла, як протікає її карантин. Вже три тижні знаменитість сидить вдома, проте, зізнається Джен, їй це не важко. Найважче для зірки – дивитися новини. Цікаво, що під час прибирання Еністон знайшла запис свого першого прослуховування у 13 років. Артистка пообіцяла, щойно оцифрує відео, обов’язково ним поділиться.

За матеріалами з сайту tsn.ua