“Віддам себе в хороші руки”: 44-річна Лідія Таран Лілія у вузькій сукні з глибоким декольте розбурхала фантазії шанувальників

Популярна ведуча Лідія Таран з’явилася на публіці у вечірньому вбранні і яскравим макіяжем.

В Україні багато ефектних ведучих, за життям яких стежать мільйони фанатів-Лілія Ребрик, Катя Осадча, Соломія Вітвіцька, Марічка Падалко і багато інших, але найбільше викликає інтерес Сторінка 44-річної Лідії Таран, яка за останній час дала не мало приводів для обговорення.

Пише https://world-news.video

Так, днями теледива постала перед публікою в ефектному вечірньому образі. На фото вона позувала в довгій вузькій сукні з блискітками з ефектним вирізом декольте, яке підкреслило всі достоїнства фігури телезірки. Доповнили образ красива укладка з хвилями і яскравий макіяж з темними тінями і коричневою помадою на губах.

“Віддам себе в хороші руки! Вигулювати тільки на червоних доріжках. Тільки в найпрестижніших районах. Посередників прошу не турбувати. Будь Я вечірньою сукнею, то розмістила б таке рекламне оголошення про себе😀 і тільки Спробуйте мене не вигуляти😜», – написала Лідія від імені сукні.

Шанувальники тут же відповіли: “ведучі ТСН ,ви всі супер!!!! Класні!!!Кращі!!!!”, “Лідія Красуня мені це плаття більше всіх сподобалося клас любимо тебе дуже!!!❤️», «Ти така красива фігура та тендітні завжди дивлюсь як ви ведете новини щастя вам і добра посміхайтеся красива усмішка вам личить», «Дуже 🔥 личить червона доріжка )», «Багиня!!!!🔥 🔥 » , «У вас відмінне почуття гумору і самоіронії. Завжди із задоволенням читаю:)«,» Наша найпрекрасніша❤️”, – пишуть в мережі.