Віддали їм свої автомобілі! Разумков вразив своїм рішенням!

Верховна Рада передала клінічним лікарням Києва чотири автомобілі, які перебувають на балансі парламенту.

Пише http://globalpres.co

Про це повідомляє пресслужба Верховної Ради.

“В умовах оголошеного карантину в Україні, через закриття метро та черги на інший громадський транспорт, у медичних закладів виникають проблеми з перевезенням медперсоналу на роботу та додому.

У відповідь на звернення клінічних лікарень щодо надання допомоги у цьому питанні, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков запропонував передати їм у користування чотири автомобілі, які знаходяться на балансі парламенту”, – йдеться у повідомленні.

Керівник Апарату Верховної Ради Вячеслав Штучний поінформував, що автомобілі надійдуть на час карантину у розпорядження медичних установ Києва для використання у службових цілях.

“Автотранспортні засоби передаються для потреб закладів Міністерства охорони здоров’я, зокрема, Олександрівської та Київської міської дитячої інфекційної лікарні”, – уточнив він.

Під час запровадженого режиму надзвичайної ситуації у Києві автомобілі зможуть бути використані для перевезення медичних працівників до місць роботи і проживання, а також для доставки необхідних медичних виробів та обладнання.

Варто зазначити, що МОЗ та Uber домовилися про безкоштовне перевезення лікарів на час карантину. Відтак Uber безкоштовно доставлятиме до лікарень медичних працівників, задіяних у запобіганні та ліквідації коронавірусної інфекції в Україні. У Львові за такою схемою працюватимуть Uklon та Bolt.

МОЗ України на своїй сторінці у фейсбуці повідомило, що за домовленістю з компанією Uber медичні працівники зможуть здійснити 10 000 поїздок, щоб дістатися до своїх лікарень та робочих місць.

Ця опція буде доступною в містах, де функціонує сервіс Uber, а саме:

Київ,
Одеса,
Львів,
Дніпро,
Харків,
Запоріжжя;
Вінниця.
Міністерство висловило вдячність компанії Uber за виявлену соціальну відповідальність та закликало інші транспортні сервіси долучитися до ініціативи й допомогти дістатися на роботу лікарям.

У Львові крім служби Uber також безкоштовно возитимуть лікарів на роботу Uklon та Bolt.