“Весь час знаходиться в стресі”: Дружина Саакашвілі підірвала Мережу словами про чоловіка. “Розвиток України”

Сандра Рулофс дала інтерв’ю українському телеканалу.

Дружина колишнього губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі Сандра Рулофс розповіла, що криза через коронавірус зблизив їх як чоловіка і дружину. Пара останні роки живе в різних країнах, а зараз стала частіше бачитися.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

– Після президентства мого чоловіка, ось уже чотири роки, ми живемо окремо. Але все-таки намагаємося бачитися раз на місяць. Зараз вже трохи частіше через цю кризову ситуацію. Ми в першу чергу намагаємося бути татом і мамою для наших дітей, і щоб був збіг у наших мріях і ідеалах. Це збігається. І розвиток Грузії, і розвиток України, – розповіла Рулофс в інтерв’ю Наташі Влащенко в ефірі телеканалу ZIK.

На запитання ведучої, чи змогла б вона пробачити зраду Рулофс відповіла ствердно, хоча прямо не сказала, чи був такий прецедент в їхній родині.

– Михайло весь час знаходиться в стресі. Для мене він така важлива фігура і політик … Особисте життя і повага до мене це одне, але я теж розумію багато речей. Ми не разом. Президентське життя – це інше життя, ніж у звичайної людини. Ти повинен бути в комфорті. Я розумію, що у нього є щоденна боротьба, як політика. Я розумію, що він живе, як він живе. Він не зможе весь час бути зі мною і поруч зі мною. Але це не означає, що ми не одна сім’я і що ми не поважаємо один одного. Кризова ситуація, як сьогодні, зблизила нас як чоловіка і дружину, – заявила вона.

Старший син готується до весілля

Дружина Саакашвілі розповіла, що їх старший син 22-річний Едвард збирається одружитичя з американкою. Пара живе разом і готується до весілля.

– Едвард залишився в Америці, він працює журналістом на різних проектах: пише статті, бере інтерв’ю, радіо, веде подкаст для The Economist. Продовжує навчання на магістратурі. Едвард цікавиться пострадянським простором, робив передачі про Висоцького, Окуджаву. Але я не думаю, що Едвард колись стане політиком. Це не його. Він збирається одружитися через півроку з американкою. Вона працює фахівцем із захисту навколишнього середовища, – розповіла Рулофс.

Молодшому синові Ніколасу 23 квітня виповнилося 12 років. Він зараз з мамою в Україні.

– Ніколас кожен день по різному – сьогодні він мріє стати гравцем, а завтра політиком, як тато, або журналістом, як брат. Ніколас більше схожий на Михайла, а старший більш спокійний і спостережливий, – говорить Сандра.

Здають квартири в оренду

На запитання ведучої, з чого складається сімейний бюджет, Сандра розповіла тільки про свої доходи.

– Я працюю в Грузії лектором в університеті, у мене є благодійний фонд, де я теж отримую зарплату. Мій батько маклер. Він зараз на пенсії, але у нього є різні будинки, і ми їх здаємо в оренду. Наприклад, квартири на березі моря в Голландії. Дуже цікавий регіон, де багато туристів. У мого батька завжди був нормальний рівень життя, ми не бідні. Тому він нам допомагає, якщо треба. У тому числі і з навчанням сина, – каже вона.

Рулофс зізналася, що похід в політику був помилкою. Вона брала участь у виборах мера міста Зугдіді від об’єднаної опозиції.

– Брала участь, але помилялася. Я пошкодувала, що пішла на вибори. Це не моє. Тому що в політиці іноді треба вибирати між “погано” і “ще гірше”. А я завжди хочу допомогти людям, знайти компроміс, золоту середину. У політиці це дуже складно. Для мене складно ставати на свою сторону, я хочу залишатися нейтральною та об’єктивною, – розповіла дружина політика.

Михайло Саакашвілі зараз готується до нової ролі в українській політиці. Президент Володимир Зеленський запропонував йому стати віце-прем’єр-міністром з реформ. Рада може проголосувати за його призначення на найближчому засіданні Ради.