ВЕЛИКДЕНЬ БІЛЯ ТЕЛЕВІЗОРА І 50 МЛН МАСОК З КИТАЮ – ЗЕЛЕНСЬКИЙ РОЗПОВІВ, ЩО БУДЕ ДАЛІ

На думку президента, дії української влади були правильними

Президент Україні Володимир Зеленський записав нове відеозвернення, в якому повідомив про поточну ситуацію з пандемією коронавірусу. 

Пише http://info-life.in.ua

Як зазначив Зеленський, статистика показує, що дії української влади були правильними.

“Вони не були передчасними і занадто суворими”, – вважає президент.

За його словами, протягом цього тижня очікується прибуття не менше семи літаків з Китаю і Південної Кореї, які доставлять тест-системи ПЛР та експрес-тести, захисні костюми і апарати ШВЛ, маски і респіратори.

Крім того, найближчим часом планується доставити в Україну 50 мільйонів масок.

медична маска, фото Pxhere

медична маска, фото Pxhere

“Паралельно ми максимально нарощуємо вітчизняне виробництво – починаємо виготовляти власні тест-системи ПЛР, а ще Україна щодня випускає 900 000 масок”, – заявив лідер країни.

Зеленський уточнив, що держава застосовує настільки жорсткі заходи, наскільки цього вимагає ситуація і закликав українців не перетворюватися на скривджених дітей, яким під час застуди заборонили їсти морозиво.

Також Зеленський окремо торкнувся питання святкування Великодня в цьому році.

“Вже в цю неділю Великдень відзначатимуть християни західного обряду. Ми опинилися в ситуації, коли повинні змінювати свої традиції заради здоров’я і життя. Зі свого боку ми зробимо все, щоб забезпечити трансляцію богослужінь на телевізійних каналах. А вас я прошу згадати Божу заповідь про любов до ближнього. У часи коронавіруса кращий прояв такої любові – це не створювати небезпеку для здоров’я і життя ближнього”, – підкреслив він.