“Вчетверо більша кількість” В МОЗ приголомшили зверненням. Ще одне попередження

16 квітня очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до українських громадян з важливим попередженням — він попросив людей залишатися на Великдень вдома, адже, за його словами, саме це допоможе зупинити поширення пандемії коронавірусу в нашій країні. Про це він розповів в ході традиційного брифінгу МОЗ.

Пише http://globalpres.co

“Ще раз хочу наголосити і звернутися до українців, що для нас дуже важливе святкування Великодня саме вдома, онлайн, тому що це, на нашу думку, зупинить поширення цієї хвороби в Україні”, — наголосив міністр охорони здоров’я.

Що важливо розуміти усім українцям, без введення карантину кількість тих, що заразилися коронавірусом, в Україні могла бути вчетверо вищою — цю інформацію вже підтвердив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Коли ми подивимося на наше математичне моделювання, яке було зроблене наприкінці лютого, то, станом на 12 квітня, ми мали б мати близько 17 тисяч коронавірусних хворих”, — підкреслив він.

Окрім того, Віктор Ляшко зазначив, що динаміка захворюваності в нашій державі більш повільна, ніж у країнах ЄС, що розцінюється як ефект від превентивних заходів.

Варто нагадати, що в Україні станом на 16 квітня 4161 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. За минулу добу зафіксовано 29 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед дітей та 104 – серед медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 87 осіб, з них 3 дітей та 12 медичних працівників.