В Україну вторгається ще й ЗАСУХА! З продуктами буде те ж, що з масками. Їх просто ПРОДАДУТЬ туди , де ціни на продовольство піднялися вже зараз

Володимир Мартинюк

В Україну окрім епідемії вторгається ще й засуха.

Тобто потенційний неврожай. Враховуючи аномальність погоди минулої зими, можна прогнозувати різкі зміни погодних умов і весною і навіть влітку. Динаміка зміни погоди з лютого до початку квітня вказує на дуже серйозну загрозу, досі ще небувалої в нас, засухи – а отже й неврожаю.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

В Україні росте занепокоєння швидкісним вивезенням зерна та інших продовольчих ресурсів. Комбінація природного лиха і неадекватної влади, може привести до того, що з продовольством в Україні повториться та сама історія, яка була з українськими запасами медичних масок в лютому й березні.

Їх просто продадуть туди , де ціни на продовольство піднялися вже зараз. В той же Китай, де погода цього року така сама дивна як і в нас.

Або просто великим міжнародним спекулянтам , які вже оцінили перспективи браку продовольства у всьому світі – і “конвертують” в продовольство гроші, які можуть знецінитися під час очікуваної світової економічної кризи.

Українська влада , тобто Президент який зосередив у себе в руках всю владу в країні повинен звернутися до народу і пояснити – як саме він збирається скористатися цією , нечуваною досі, повнотою влади.
Для захисту наших громадян, наших ресурсів і нашої країни від загроз, які очевидно насуваються

На ілюстраціях – карти України і Білорусі:

1. Карта поверхневої вологості верхнього шару грунту станом на 15 березня цього року.

2. Те саме – станом на 5 квітня.

3. Усереднений показник зволоження нижнього ( кореневого) шару грунту станом на 5 квітня.

Стаття аналітиків Інституту агроекології та природокористування Академії аграрних наук України повністю:
https://agroeco.org.ua/…/analitychna-informatsiya-shhodo-…/…