В Україні почнуть лікувати хворих на коронавірус громадян Росії. Лікарні вже готові. Що твориться? Невже це правда?

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що Міністерство охорони здоров’я так званої республіки “ДНР” спільно з республіканським “Міністерством закордонних справ”, нібито може вирішити почати приймати в місцевих лікарнях хворих коронавірусною інфекцією громадян Російської Федерації. Про це повідомив Telegram-канал “Український Діалог”, передають Патріоти України.

Пише http://iihala.pp.ua

Так, МЗС “ДНР” спільно з так званим республіканським Міністерством охорони здоров’я звернулися з офіційною заявою до російського Міністерства закордонних справ. В телефонограмі представники “ДНР” підкреслили, що “Донецьк готовий розмістити уражених коронавірусом громадян РФ в медичних установах “республіки”. Про це заявила депутат Народної ради так званої” ДНР “Анастасія Селіванова.

“У цій новині “прекрасно” все! Спочатку російські “визволителі” перетворили колись процвітаючий український регіон на смітник біологічного сміття, потім в пограбоване і заміноване гетто, а тепер збираються зробити з нього лепрозорій”, – прокоментували повідомлення у соцмережі.