В Україні планують змінити правила прописки! Що нового!

Кабінет міністрів України на своєму засіданні розглянув зміни в правилах реєстрації місця проживання громадян. В українців тепер не будуть вимагати документи при реєстрації дитини, яка не досягла повноліття, що підтверджують право на проживання в житлі за адресою реєстрації місця проживання батьків або законного представника, пише РБК-Україна.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Якщо ж дані документи відсутні (якщо житло в іпотеку або в довірчій власності), то реєстрація місця проживання буде можлива за згодою власника / співвласника житла, наймача або членів його сім’ї. За умови, що згоду дав іпотекодержатель або довірчий власник.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну. Про це розповів народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

При цьому також уточнюється, що працівник органу реєстрації може перевірити в Державному реєстрі прав на нерухоме майно, чи знаходиться житло в іпотеку або в довірчій власності.

У заяві про реєстрацію місця проживання тепер можна вказувати, що житло знаходиться в іпотеці / довірчої власності як спосіб забезпечення виконання зобов’язань.