В інвалідному візку: Таїсія Повалій звернулася до шанувальників. Замкнена у власному будинку…

Популярна артистка Таїсія Повалій недавно повернулася в Україну і не виходить з дому близько двох місяців. Співачка розважає себе зарядкою, музикою і спілкуванням з близькими людьми. Швидше за все, причина в травмованій нозі.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Днями Повалій вирішила вийти на зв’язок зі своїми шанувальниками і розповіла, що вже майже два місяці сидить удома. На своїй сторінці в Instagram артистка написала, що вдома розважає себе зарядкою, музикою і спілкуванням з рідними.

“Я вже майже два місяці сиджу з рідними, займаюся зарядкою і музикою! І це щастя для мене! Знаю, не можна перебувати в страху і сумнівах, можна себе довести до занепаду сил і втрати бажання рухатися далі! Тому, ми пам’ятаємо, що головне – здоров’я! Тільки здоровий спосіб життя! Зміцнюємо імунітет і піднімає дух! і ми знаємо, як це робити! ” – написала Повалій.

Однак, точну причину, чому вона так довго не виходить з дому, Повалій не написала, але, найімовірніше, це пов’язано з травмою ноги, яку вона отримала при падінні. Ще в лютому 55-річну народну артистку України помітили в лікарні в інвалідному кріслі. Шанувальники не на жарт злякалися за здоров’я артистки.