Уже сьогодні! У Зеленського повідомили українцям прекрасну новину, все готово: порятунок у кризу

В Офісі українського лідера Володимира Зеленського поділилися важливою інформацією — там кажуть, що вже розробили законопроєкт про “інвестиційних нянь”.

Окрім того, зазначається, що найближчим часом він буде поданий до парламенту. Першою з офіційною заявою 24 квітня виступила заступниця очільника ОПУ Юлія Ковалів.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

“Пандемія COVID-19 вносить корективи в наші плани. У тому числі і в сферу залучення інвестицій. Але це жодним чином не означає, що ключові процеси зупинені.

Уже сьогодні в Офісі президента розроблений законопроект про “інвестиційних нянь”, найближчим часом він буде поданий до парламенту”, — зазначила чиновниця.

Вона також звернула увагу на те, що дана ініціатива допомагає інвестору відчувати себе безпечніше, що значно збільшує коло осіб, які можуть зацікавитися Україною як країною для капіталовкладень.

“Ще один важливий інструмент, який ми пропонуємо інвестору – міжнародний арбітраж. Це свого роду фундамент для належного захисту інвестицій.

Крім того, це стане суттєвим кроком для повернення довіри до судової системи України. За всі роки незалежності в Україні не реалізовано жодного масштабного проєкту, де б приватний інвестор вклав свої кошти в розвиток інфраструктурного об’єкта на умовах концесії.

Тепер на це є “зелене світло” – новий закон “Про концесію”, — додала Ковалів.

Нагадаємо, що раніше глава держави Володимир Зеленський заявив, що інвесторам, які приватизують одне з виставлених на продаж держпідприємств, купивши його за понад 10 млн доларів, держава надаватиме податкові канікули на 5 років.

Також український лідер наголошував, що з тими інвесторами, які вкладуть в Україні понад 100 млн доларів, держава укладатиме додаткові договори, відповідно до яких за кожним таким інвестором закріплять персонального радника.

Як відомо, раніше Президент Володимир Зеленський назвав Україну одним з найпривабливіших стартапів у світі і алмазом, а також закликав інвесторів вкладати кошти в українців.

“Без зайвої скромності скажу, що один з найцікавіших і найпривабливіших стартапів на планеті Земля – це Україна.

Україна – це є алмаз, який потребує огранки з внутрішніх реформ та зовнішніх інвестицій, щоб стати справжнім діамантом не тільки у серці Європи, а й в усьому світі.

Тут на відео казали, що о 2050 року буде 2 головних гравця – Індія і Китай. Але ще казали, що футурологи іноді помиляються. Коли я вирішив іти в президенти, було два інших лідери. Але футурологи іноді помиляються.

І тому ми всі повинні зробити все, щоб цей раз футурологи теж помилились. І щоб серед двох точок, де є Індія і Китай, своє місце достойне зайняла і Україна”, – заявив президент.