“Увага, зараз буде неприємно…”: Українців зворушили чернівецькі лікарі, які рятують хворих з COVID-19

У мережі показали фото медсестер і лікарів однієї з лікарень Чернівецької області, які лікують хворих коронавірусом COVID-19.

Знімками в Facebook поділилася прес-служба Чернівецької обласної державної адміністрації. Фотографії зроблені в інфекційному відділенні Новоселицької ЦРЛ.

Пише http://globalpres.co

“У палату з хворим на COVID-19 заходить тільки одна медсестра у відповідному костюмі. Лілія Штефанеса підключає пацієнтку до крапельниці.” Увага, зараз буде неприємно … Все, Ви молодець! “- каже вона, заклеюючи лейкопластиром катетер з трубкою на руці жінки “, – розповіли в ОДА.

Перед виходом медсестра обробляє руки і захисний екран на обличчі дезинфектором.

“Знаєте, чомусь завжди інфекційні відділення забезпечувалися в останню чергу. Або взагалі в чергу не включалися. Цією ж ситуації ніхто не міг припустити”, – процитувала прес-служба співробітницю лікарні.

“З пульверизатора оббризкують абсолютно все: вікна, двері, підлогу, стіни до стелі. Ми розуміємо, тому і намагаємося убезпечитися, як можемо”, – розповіла лікар Наталія Банарь.

Користувачів мережі зворушили фотографії лікарів за роботою. “Якщо в світі і існують добрі феї, то вони виглядають саме так”, – написала в коментарях одна з користувачок мережі.

Додамо: за станом на 18 квітня в Чернівецькій області підтверджено 840 випадків зараження коронавірусом. Всього в Україні – 5106. Померло 133 людини, 275 пацієнтів повністю одужали.