“Українці зможуть зітхнути з полегшенням” – Астролог розповів, коли коронавірус «перетвориться на звичайний грип»

Відомий астролог Влад Росс заявив, що незабаром українці зможуть зітхнути з полегшенням

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Влад Росс впевнений, що вже до початку травня коронавірус Covid-19 втратить активність і перетвориться на звичайний грип. Про це він розповів в інтерв’ю « апостроф ».

За словами астролога, вірус вже зіграв свою роль в майбутньому планети, він став серйозним попередженням для жителів Землі.

«Найнебезпечніше поширення коронавируса пов’язано з Меркурієм в сузір’ї Риб. Риби – це бацили, всякого роду інфекції, віруси. Меркурій – це планета повітря, а Риби – це знак води, тому вірус може розповсюджуватися повітряно-краплинним шляхом », – пояснив астролог поширення вірусу з точки зору зірок.

Він зазначив, що всі триватиме до 12 квітня. Для України важливо стримати епідемію до цього моменту, щоб не було таких потрясінь як в Італії. Після Великодня, на думку Росса, вірус перестане бути агресивним. Астролог додав, що за деякими припущеннями вірус боїться ультрафіолету і високих температур. Тому Україна врятує потепління.

«Є припущення, що +27 – смертельна температура для нього. Тому в найближчі 2-3 тижні агресія вірусу буде зведена нанівець, і він може перейти в звичайний грип », – пояснює експерт.

Астролог згадав про свій прогноз на 2020 рік, в якому він говорив, що світ зміниться.