Уkраїнець: “А чому поляkи не блоkують уkраїнцям вихід на роботу на своїх підприємствах? Чи, може, уkраїнсьkим працівниkам у Польщі влаштувати…”

“Питання. А чому поляки не блокують виходи на роботу на їхні підприємства українців?

Ну, стали б собі у два ряди польські профсоюзи навпроти входів і виходів у свої ферми, свої склади, свої теплиці, свої крамниці, свої заводи й фабрики”, – пише бізнесмен Олексій Давиденко на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:

“Встали б і не пускали дешеву українську силу на свої підприємства. Щоб українці не демпінгували, погоджуючись працювати більше й отримувати менше за поляка.

Не блокують. Бо українці рятують їх зараз від нестачі кадрів – самі поляки масово виїхали на заробітки до Німеччини, Нідерландів, Великобританії. Бо навіть з українцями Польщі зараз не вистачає 1 млн працівників.

Українці працьовиті. Українці в безвиході. Українці погоджуються заробляти менше. І тут поляка все влаштовує. А коли такі самі українці готові заробляти менше в галузях, де поляка це не влаштовує, то він бере у блокаду кордон. А ще. Блокування ж має дві сторони медалі.

А якщо буде під Новий рік страйк українських працівників у Польщі?

І якщо всі українці, які зараз у Польщі, у понеділок не вийдуть на свої роботи по всій Польщі, і потім у вівторок теж не вийдуть, і в середу не вийдуть, і не вийдуть, допоки польські перевізники не заспокояться та не знімуть блокади України, – то блокада закінчиться миттєво. Бо втрачати вже будемо не тільки ми, а всі.

Бо там, де можна нами, українцями, закрити власні потреби в робочій силі та ще й зекономити на зарплатах, – то все ок і блокада не потрібна.

А там, де українці хочуть вижити та закрити свої потреби возити вантажі, – то нас треба блокувати.

І ось тоді зустрінуться на нашому кордоні Асоціація роботодавців Польщі та Асоціація перевізників Польщі і з’ясують між собою: чи потрібно плювати в колодязь українського сусіда, із якого щоденно п’єш чисту воду”.