Учені зробили неочіkувану заяву щодо розгадkи таємниці Бермудсьk0го триkутниkа…

Бермудський трикутник – район в Атлантичному океані, в якому відбуваються таємничі зникнення морських і повітряних суден та інші аномальні явища, – пише newkozak.co.ua.

При одній тільки згадці про це таємниче місце нас охоплює містичний трепет.

Даний район обмежений трикутником, вершинами якого є Флорида, Бермудські острови і Пуерто-Ріко.

Район є дуже складним для навігації: тут велика кількість мілин, часто зароджуються циклони та шторми.

Ті, хто дотримується думки, що загадкові зникнення в цій зоні справді трапляються, висувають різноманітні гіпотези для їхнього пояснення: від незвичних погодних явищ до викрадень інопланетянами чи жителями Атлантиди.

Згідно з новими заявами вчених, таємниця Бермудського трикутника криється в “авіабомбах”, які не дають змоги повітряним і морським суднам подолати містичну місцевість. “Авіабомбами” фахівці назвали незвичайні шестигранні хмари, які нависають над Бермудським трикутником.

Про це пише daily mail .

Вчені вкотре вивчили фотографії містичного трикутника і дійшли висновку, що загадкові катастрофи літаків і кораблів можна пояснити “авіабомбами”. Згідно з результатами досліджень, цей тип хмар здатний створювати найпотужніші пориви вітру і провокувати найсильніші шторми. Згідно з гіпотезою фахівців, повітряні та водні судна просто не в змозі подолати силу стихії, породжену шестигранними хмарами.

Однак один містичний факт у новому відкритті все ж таки присутній. “Авіабомби” не мають чітких меж і можуть з’являтися в будь-якому районі Атлантики, але, з незрозумілої причини, Бермудський трикутник є їхнім улюбленим місцем.

До цього відкриття наукове товариство пов’язувало зникнення літаків і кораблів із метановими бульбашками, які утворюються на океанічному дні.