У вас часто холодні руки та ноги? ЦЕ ПРОБЛЕМА! Але ось, ЩО Ви можете зробити…

Проблеми в системі кровообігу з’являються, коли кровотік не потрапляє до ніг, рук, серця та інших частин тіла належним чином, зокрема до пальців рук і ніг. Повідомляє http://de-facto.cc

Кровоносні судини блокуються субстанцією, званою тромбоцитами, які накопичуються всередині стінок артерій і вен. Це перериває нормальний потік крові через кровоносні судини і, це призводить до поганої циркуляції.

Різноманітність захворювань може бути спричинена поганою циркуляцією, як-от: високий кров’яний тиск, гіпертонія, варикозне розширення вен, серцеві захворювання, ушкодження нирок, аневризма, атеросклероз, хвороба Рейно і флебіт.

Ці проблеми серцево-судинної системи можна лікувати за допомогою звичайних ліків, змінюючи спосіб життя, а також використовуючи альтернативні методи лікування. Основна мета полягає в тому, щоб запобігти проблемам кровообігу, позбутися набряклості, болю і прискорити процес загоєння.

Є також деякі натуральні інгредієнти, які мають величезний вплив на судинні проблеми. Деякими з них є перець, часник, гінкго білоба та імбир.

Деякі прості зміни у вашому раціоні можуть допомогти вам. Спробуйте додати більше клітковини. Їжте більше фруктів і овочів щодня. Пийте більше прісної води (принаймні, 5 або 6 склянок на день). Спробуйте зменшити вживання кави або чаю. Вам не потрібно перестати пити їх повністю, але ви маєте зменшити вживання цих напоїв до двох чашок на день.

Алкоголь також може чинити шкідливий вплив на кровообіг. Алкоголь слід вживати помірно.

Намагайтеся займатися майже щодня. Ви можете ходити, працювати по дому, плавати. Через кілька тижнів, ви помітите істотний прогрес.

Тримайте рівень холестерину під контролем, і це допоможе зменшити всі зайві жири. Можете додати більше риби у свій раціон.

Якщо ви палите, то час кинути палити, якщо ви серйозно ставитеся до поліпшення вашого здоров’я!

Використовуйте пляшку з теплою водою, коли вам холодно, особливо для того, щоб зігріти ноги.

Ви також можете спробувати щось, що розслабляє вас. Це може бути медитація або музика. Це дуже заспокоює, і дійсно може знизити рівень стресу.

Намагайтеся не залишатися в сидячому положенні довгий час. Відпочивайте принаймні щогодини, хоча б кілька хвилин. Протягуйте ноги час від часу.