“У СТРАШНОМУ УВ’ЯЗНЕННІ У МОСКВІ”: ПОЛЯКОВА ЗРОБИЛА ВАЖЛИВЕ ЗІЗНАННЯ ПРО СВОЮ МАМУ

В інтерв’ю журналісту Олесі Бацман українська співачка Оля Полякова розповіла, що її мама Світлана, яка в даний момент живе в Росії, не виходить з дому через коронавірус. Полякова також підкреслила, що мати перебуває в зоні ризику.

Пише http://info-life.in.ua

У той же час співачка розповідає, що обговорюючи з родичкою ситуацію з пандемією в РФ, вона запевняє, що російська влада сильно занижує дані, і хворих в РФ набагато більше.

«Моя мама сидить в страшному ув’язненні, вона дуже боїться, тому що, по-перше, вона в зоні ризику. Вона і її бойфренд – їм уже далеко за 60. І вона, розуміючи, звідки росте «корона», сидить і нікуди не виходить. Вона знаходиться зараз в Москві і розуміє, що в Росії занижують дані, що хворих набагато більше, ніж про це йдеться в ЗМІ. Та й у нас, думаю, занижуються», – висловилася Полякова.

Нагадаємо, раніше співачка під час прямого ефіру в соціальній мережі Instagram, який вона провела разом з російським виконавцем Філіпом Кіркоровим, поскаржилася на вітчизняний шоу-бізнес.

Зокрема, знаменитість вказала, що через карантин ситуація дуже погіршилася і масових заходів не буде ще тривалий час. Крім цього, знаменитість заявила, що держава ніколи не допомагала артистам «а тільки вставляють палиці в колеса».

За словами Олі, проблема в тому, що всі ці люди підуть з цієї професії. При цьому, як зазначила Полякова, у неї є YouTube-канали та рекламні історії, і вона може продавати рекламу.